Anal Seks İle İlgileniyorsanız Bunları Okumadan Alışveriş Yapmayın.

Anal sekste anüsünüzün huysuz bir dedeye benzediğini düşünün. İnatçı, homurtulu ama huyuna suyuna gittiğinizde bir o kadarda sevimli olabilecek anüsünüze yavaş ve kibar davranmalısınız.

Anal Seks İle İlgileniyorsanız Bunları Okumadan Alışveriş Yapmayın - 100100e

Anal sekste anüsünüzün huysuz bir dedeye benzediğini düşünün. İnatçı, homurtulu ama huyuna suyuna gittiğinizde bir o kadarda sevimli olabilecek anüsünüze yavaş ve kibar davranmalısınız.

ilk kez kullanıyorsanız alıştırma amaçlı küçük çaplı anal tıpaları tercih etmelisizin. İlerleyen zamanlarda boyutları büyütmek size büyük zevk ve inanılmaz anlar yaşatacaktır.

Yeni başlayanlar için önerebileceğimiz anal boncuklar veya diğer adıyla zevk topları en ideal oyuncaklar arasındadır. Genellikle küçükten büyüğe olarak bir sıra takip eden boncuklar alıştırarak giriş sağlayacaktır.

Eğer acı yaşıyorsanız vücudunuz size durun ve yavaşlayın der. Kendinize kısa bir zaman tanıyın. Bu arada anal kayganlaştırıcı kullanabilir ve daha hızlı rahatlayabilirsiniz. Anal seks oyunları son derece keyifli ve haz verici etkinliklerdir. Bu heyecanlı ve zevkli oyun için sahip olacağınız anal pluglarınızla birlikte anal kayganlaştırıcı ürünlerinden birini de almanızı tavsiye ederiz.

Anal pluglar arasında sizinde göreceğiniz gibi birden fazla model, marka ve materyal bulunmakta. Anal oyun seviyenize göre seçmeniz gereken ürünleri 100100e.com dan temin edebilirsiniz. Ayrıca her daim size yardımcı olmayı bekleyen 100100e.com müşteri hizmetlerine de aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Anal tıkaçlar; iyi bir taban, pürüzsüz doku, gövde ve boyun arasında boyut farkı olan seks oyuncaklarıdır.

Anal seks için kullanacağınız seks oyuncaklarının geniş tabana sahip olmaları şarttır. Anüs bölgesi vajinaya oranla daha dik açılıdır. Bu sebeple geniş tabanlı anal plugları tercih etmeniz istenmeyen kazalara sebebiyeti önleyecektir.

Anal oyunlar erkeklerde ve kadınlarda doğru kullanıldığında çok zevk verebilir. Çünkü seks oyuncakları; cinsellik ve cinsiyet yerine anatomik yapıya göre tasarlanır. Erkeklerde prostat uyarımı, kadınlarda ise g-noktası uyarımı yapar. Bu da orgazm olmaya yardımcı olan doğru noktalardır.

Anal tıpalarla birlikte sürtünmeyi ve acıyı azaltmak için anal kayganlaştırıcı jel veya sprey kullanımı öneririz. Bu şekilde daha çok zevk alacağınız kaçınılmaz olacaktır. Güvenli ve dünyaca tanınmış anal kayganlaştırıcılara 100100e.com sitemizden ulaşabilirsiniz.