Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz?

Erkekler Yatakta Neye Dayanamaz?

Cinsel yaşamında erkeğin iştahını kabartmak ve etkili bir seks performansı elde etmek isteyen kadınların uygulayabileceği birçok taktik vardır. Erkekleri baştan çıkarmanın en etkili yollarından biri de yatak odasında seks fantezileri ile cinsel yaşama renklilik katmaktır.

Erkekleri Baştan Çıkarmaya Yarayan 8 İpucu

Daha azına razı olmak istemeyenler için erkekleri baştan çıkarmanın birçok yolu vardır.

İşte ateşli bir romantizmle erkeği baştan çıkarmanın 8 yolu:

Farklı Pozisyonlar

Erkeği karşı koyamayacağı bir arzuyla baş başa bırakmanın en bilinen yollarından biri farklı pozisyonlar denemektir. Daha önce denenmemiş bir pozisyonla erkeğe sürpriz yapmak rutin deneyimlerin dışına çıkmak için iyi bir başlangıçtır. Bununla birlikte cinselliği yatağın dışına taşıyarak banyoda sevişme gibi sıra dışı deneyimler de etkili olabilir.

Oral seks

Oral seks kadınlar kadar erkekler için de heyecan verici bir cinsel deneyimdir. Penisin dil darbeleriyle uyarılması erotizmin zirvesine giden alternatif yollardan biridir. Göz temasını sürdürmek ve ellerin aktif biçimde kullanılması oral seksin baştan çıkartıcı bir deneyime dönüşmesinde önemli role sahiptir.

Baskın bir rol üstlenmek

Yatakta kendine güvenen ve eline geçen her fırsatta kontrolü eline alan kadınlarla birlikte olmak erkeklerin hoşuna gider. İster ön sevişme ister penetrasyon sırasında olsun sözsüz iletişim teknikleriyle pozisyon değişimlerinde yönlendirici rol üstlenmek en etkili yollardan biridir.

Kadının daha baskın olduğu Cowgirl gibi seks pozisyonları erkeklerde teslimiyet duygusunu yoğun tutkuyla harmanlayarak tahrik düzeyini artırmaya yardımcı olur.

Kadının kendi vücuduna dokunması

Mastürbasyon yapan veya seks sırasında kendi duyularını harekete geçiren bir kadını izlemek çoğu erkeğin karşı koyamayacağı bir manzaradır. Sevişirken meme ucu, klitoris veya kasık çevresi gibi erojen bölgeleri uyarmak erkeği tahrik etmeye yeten davranışların başında gelir.

Bununla birlikte penetrasyon sırasında erkeğin kollarını sıkmak ve yastığı kemirmek gibi seks performansının olağanüstülüğüne işaret eden eylemler de şehveti artırmak konusunda işe yarayabilir.

Ritmik dans

Sevişmek doğası gereği sessiz bir ortamın tüm kurallarını çiğner. Tutku ve hazzın sonucu olarak ortaya çıkan doğal sesleri ritmik melodilerle destekleyen müzikler baştan çıkartıcı ve hareketli seks için davetiye çıkarır.

Müziğin akışına uygun dans figürleri, dokunuş veya darbeler orgazmın doruklarında keyifli dakikalar geçirmek için yeterli olabilir. Bu noktada kadının erkeği hakimiyeti altına alarak gerçekleştirdiği bir kucak dansı iyi bir başlangıçtır.

Erkeğin erojen bölgelerini uyarmak

Hem erkeklerde hem kadınlarda baştan çıkarma klasiklerinin başında erojen bölgelerin etkili uyarımı gelir. Kulak memesi, boyun, göğüs, prostat bölgesi ve kasık çevresi gibi hassas duyulara sahip bölgelerin temas ve öpücükle uyarılması etkili bir yoldur. Uzun tırnaklarla sırt bölgesine oval dokunuşların yapılması veya penetrasyon sırasında erkeğin belinden tutarak kendine doğru bastırmak tahriki artıran diğer yöntemlerdir.

Tahrik edici sözler

Cinsel ilişki sırasında erotik sözler söylemek ten temasından sonra tahrik hissini tetikleyen en iyi araçtır. Yalnızca seks sırasında kullanılan yeni bir iletişim biçimi geliştirmek cinsel dürtüleri harekete geçirmeye yardımcı olur.

Erkeğin kulağına sıra dışı arzular fısıldamak veya seksi sözler söyleyerek yapması gerekenler hakkında telkinde bulunmak baştan çıkarıcı bir etkiye sahiptir.

Güzel koku ve seksi kıyafetler

Güzel kokular ve seksi iç çamaşırları erkekleri baştan çıkarma konusunda köklü bir şöhrete sahiptir. En sevdiği parfümü sürmek veya hoş kokulu bir mum yakmak ambiyansa farklı bir hava katarak cinsel dürtüleri tetikler.

Kırmızı, bordo ve siyah gibi kışkırtıcı renklere sahip kıyafetlerle yatak odasındaki elektriği artırmak da mümkündür.

Erkeği Baştan Çıkarmanın En Etkili Yolu: Masaj

Masaj yapmak ön sevişmenin en durgun dakikalarında dahi cinsel çekimi artırmanın etkili yollarından biridir. Erkeğin cinsel dürtülerini harekete geçiren dokunuşlar hazzın doruklarına ulaşmak için yeterlidir. Kayganlaştırıcı & Masaj Jelleri etkili kayganlığın keyif verici özelliğiyle cinsel iletişimin geliştirilmesine katkı sunar. Ginseng masaj jeli nane aromalı ve afrodizyak etkili içeriğiyle erkeğin baştan çıkarılmasını kolaylaştırır.

Masajla geliştirilen kaliteli bir ön sevişmeyi tutkulu bir penetrasyonla taçlandırmak isteyenler Ekstra İnce prezervatiflerle yokmuş gibi hissedebilir. Kabartmalı prezervatiflerin en incesi Zero Extreme erkeğin ihtiyacı olan sıcaklığı ve ten hissini en yakın şekliyle hissettirerek güvenli bir seks deneyimi vadeder.