Erkeklerde Orgazmın En Üst Seviyesine Geçiş, Prostat Masaj…

İnsanlık cinsel açıdan zihnen ve bedenen özgürleştikçe klişe tabular bir domino taşı gibi yıkılıyor. Prostat kelimesini ilk duyduğunuzda aklınıza o kötü hastalık olan kanser gelse de aslında uygun oyuncaklarla uyarıldığında sizi zirveye çıkaran bir zevk bölgesi olduğunu göreceksiniz.

Erkeklerde Orgazmın En Üst Seviyesine Geçiş, Prostat Masaj…

İnsanlık cinsel açıdan zihnen ve bedenen özgürleştikçe klişe tabular bir domino taşı gibi yıkılıyor.

Prostat kelimesini ilk duyduğunuzda aklınıza o kötü hastalık olan kanser gelse de aslında uygun oyuncaklarla uyarıldığında sizi zirveye çıkaran bir zevk bölgesi olduğunu göreceksiniz.

Eğer bize inanmıyorsanız bir seks oyuncağı almadan önce parmağınız ile prostat bezinize dokunarak neler hissettiğinizi kendiniz tanık olabilirsiniz.

Prostat bezi mesane ve penisin arasında bulunan ceviz büyüklüğünde erkeklere özel bir organdır. Her ne kadar üreme için konumlanmış olsa da düzgün uyarımlarda muazzam orgazmın merkez üssüdür. Prostat sağımı sırasında birden fazla orgazm yaşabilirsiniz. Bazen orgazm sırasında gelen sıvı, içinde sperm olmayacağı için kıvamı farklı olabilir.

Prostat kadınlardaki G noktası gibi ayrıca uyarılan ve erkeklerde buna P noktası denilen bir bölgedir. Kadınlarda G noktasını bulmak ve onu uyarmak ne kadar zorsa erkeklerde P noktasını uyarmak bir o kadar kolaydır.

Ayrıca; her prostat uyarımı yapan gey olmak zorunda değil. Gey bireyler kendini duygusal olarak karşı cinse daha yakın hisseden bireylerdir. Oysa ki prostat masajın bununla hiçbir alakası yoktur. Söylenilenlere kulak asmayın. Yani heteroseksüel bir erkekte prostat uyarımını çok rahatlıkla ve endişe duymadan yapabilir. Seks hayatınızda en iyi orgazmları yaşamak için bir erkek olarak bunu denemekten kaçınmayın.

Deneyimleyen erkekler, prostat uyarımının penisin uyarılmasından daha farklı, bedeninde yayılan dalgaların muhteşem hissiyatı ve yoğunluğundan bahsettiklerini söylemeden geçmeyelim.

Erkekler için anal oyuncak denilince ilk akla gelen prostat masajlar erkeklerin anal oyunları için üretilmiş ürünlerdir. Prostat masaj aletleri uzun araştırmalar sonucunda prostat bezini uyaran ürünler olarak üretilmiş ve sunulmuştur.

Prostat masajı ürünlerinin gerçek hedefi en yüksekte orgazmı gerçekleştirmektir. Hedeflenen prostat bezinin uyarılması ile cinsel doyumu en üst düzeye taşıyan prostat masaj aletleri yapı olarak birbirine benzese de; titreşim, materyal ve marka özel tasarımları olarak birbirinden ayrılır.

Kral gibi hissettirecek bu seks oyuncakları prostat bezi olan herkes için uygundur. Yaş, yaşam şekli, evli- bekar ayırt etmeden yüksek zevk, heyecan ve orgazmı hedefler.

Anal ilişki sırasında yaşanılacak olumsuz etkilerden kaçınmak için ön hazırlık yapmayı unutmayın. Anal duşlar bunun için tam da doğru ürünlerdir. Anal duş ile anüste bulunan kalıntıların temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Anüsünüzü yıkamak için üretilen anal duşlar, farklı boyutlar ve farklı tasarımları ile anüs temizliğini tam anlamıyla yapacaktır.

Prostat oyunları için kayganlaştırıcı bir zorunluluktur. Doğru şekilde ve kaliteli anal kayganlaştırıcı ile birlikte kullanım sorunsuz bir deneyim yaratacaktır. Kaliteli ve güvenli prostat masaj aletleri ile birlikte sahip olmanız gereken anal kayganlaştırıcılara 100100e.com adresinden ulaşabilirsiniz.