Konuyu Sevişmeye Getiren Oyunlar

Konuyu Sevişmeye Getiren Oyunlar

Hepimiz oyun oynamayı severiz. Günlük hayatın monotonluğundan sıyrılmak için vazgeçilmezlerdir. Elbette ki bu oyunlar sadece bilgisayar oyunları ya da yağ satarım bal satarım ile sınırlı değildir. Konuyu cinselliğe getirecek seks oyunları da vardır mesela. Bazen monoton giden cinsel birlikteliklerinizi zenginleştirmek için, bazen yeni şeyler denemek için veya birbirinizi daha iyi tanımak için bazense sadece keyfi şekilde oynayabilirsiniz. Bu tip oyunları oynamak zevkin sınırlarını genişletmeniz açısından size yardımcı olur. Bunun yanı sıra partnerinizle ne kadar iyi ve açık iletişim kurarsanız birlikte yaşayacağınız seks deneyimi de o denli iyileşir. Her şeyde olduğu gibi cinsel birlikteliklerde de rıza esastır. Saygı ve rıza çerçevesinde neler yapmak istediğinize siz karar verirsiniz. Bu seks oyunlarındaki ödüller içine sevdiğiniz bir pozisyonu veya bir fanteziyi koyabilirsiniz. Kısacası tamamen sizin ve partnerinizin canının nasıl çektiğine kalmış. Ne için oynamak isterseniz isteyin konuyu sekse getirecek birkaç oyunu sizler için derledik. Haydi, bu seks oyunları neymiş, ne değilmiş şöyle bir göz atalım.

Başlamadan önce her evde bulunan bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Başlıca kalem ve kâğıt, göz bandı, prezervatif ve kayganlaştırıcı, bir kavanoz ve tabii ki en önemlisi size ait bir ortam. Her şey hazırsa, kim oyun oynamak ister?

Seks Ruleti Selam!

"Seks Ruleti" oyunu kağıtlara pozisyonları çizerek başlar. Zevk aldığınız, denemek istediğiniz ya da sizin için klasikleşmiş olan pozisyonları tercih edebilirsiniz. Pozisyon çizmekte zorlanırsanız, internette de bulabileceğiniz şematik görselleri yazıcıdan çıktı alarak da kullanabilirsiniz. Seks pozisyonlarını simgeleyen kağıtları hazırladıktan sonra ise bir saat şekilde, yani dairesel olarak dizmeniz gerekir ve dairenin ortasına bir kayganlaştırıcı koymalısınız. Böylece rulet konseptini kurmayı bitirmiş olacaksınız. Kayganlaştırıcıyı çevirdiğinizde hangi seks pozisyonunda durursa o pozisyonu denemek zorundasınız. Seks Ruleti sek oyunu yeni pozisyonlar keşfetmek, zevki nirvanaya çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek için birebir! Belirleyip rulete koyduğunuz pozisyonlardan hangisinin geleceğini beklemek arzuyu artıracak ve hatta odanın fazlaca sıcak gelmesine sebep olacak, inanın! Ancak pozisyonlara partneriniz ile, birlikte karar vermeniz daha iyi olabilir. İkinizin de denemek için heyecanlı olduğu pozisyonları beklemek oyunun hararetini artırması açısından işinize yarayacaktır.

Selam, Tanışalım mı?

Seks oyunları listemizde harika bir oyun daha: “Selam Tanışalım mı?” Öncelikle partnerinizle birlikte istediğiniz kadar karakter betimlemesi yazıp bunu bir kavanoza atıyorsunuz. Selam, Tanışalım mı? oynamak için kaç karakter yazmak istediğiniz oyunu ne kadar süre boyunca oynamak istediğinize göre değişkendir. Tasvirin öyle çok derinlemesine veya incelikli olmasına gerek yok. Sadece o kâğıdı çeken kişinin karaktere bürünmek için ihtiyaç duyacağı temel bilgiler işinizi görecektir. Mesela, karakterin yaşı, boyu, mesleği, belirgin hobileri vb. birkaç bilgi, çektiğiniz karakteri zihninizde temel hatlarıyla canlandırmak için yeterli olacaktır. Karakter kavanozunu oluşturduktan sonra partnerinizle birlikte aynı anda ama ayrı ayrı birer kâğıt çekmelisiniz. Çektiğiniz karakterleri birbirinize göstermeden sanki ilk defa tanışıyormuş gibi sorular sormaya ve sohbet etmeye başlıyorsunuz. Sohbeti büründüğünüz karakterden çıkmadan sürdürebilmek oyunun temel amacı. Selam, Tanışalım Mı? oynarken soruları ve sohbeti partnerinizle aranızdaki özel cümleleri kullanarak veya esprileri ekleyerek sürdürürseniz kazanma oranınız artacaktır. Çünkü bu oyunda rolden ilk çıkan kaybediyor. Eğer ikinizden biri kendi gibi gülmeye ya da ciddiyetini kaybetmeye başlarsa oyunu kaybeder. Kazanan rolden çıkmayandır.

Sıcak & Soğuk

Seks oyunlarına Sıcak & Soğuk ile devam ediyoruz… Bu oyunda ihtiyacınız sadece bir adet prezervatif ve kendinize ait bir alan! Oyunumuz kutudan çıkarılan açılmamış bir prezervatifin size ait olan bir ortamda herhangi bir yere saklanmasıyla başlıyor. Saklama işini dilerseniz siz, dilerseniz partneriniz gerçekleştirebilir. Ama burada önemli olan saklayan kişi kesinlikle arayacak kişiye nereye koyduğunu sezdirmeden bu işi yapmalı. Seks oyunları arasında yer alan bu oyun bir arama-bulma oyunudur. Koyacağınız yeri ne kadar teferruatlı seçerseniz bulunması o kadar zorlaşacaktır. Örneğin, yastık kılıfının içine ya da parfüm şişesinin kapağına sıkıştırarak oyunu zorlaştırabilirsiniz. Saklama işi bittikten sonra arayan kişi bulunduğunuz ortamda gezinmeye başlar. Prezervatife yaklaştığında sıcak, prezervatiften uzaklaşmaya başladığında soğuk şeklinde geri bildirimlerle arayan kişi yönlendirilir. Bu arayışın sonunda prezervatif bulunursa arayan kişi, yok eğer bulunamazsa saklayan kişi kazanmış olur. Ama her harükârda saklanan prezervatif ile ne yapılacağına kazanan karar verecektir. Oyun bittikten sonra belki de kullanmak ister, kim bilir...

Anlat ve Kazan

Seks oyunlarından bir diğeri ise Anlat ve Kazan! Oyun, partnerlerden birinin zevk aldığı herhangi bir şeyi veya bir fantezisini anlatmasıyla başlıyor. Ancak anlattıklarınızı ne kadar samimi, rahat ve açık şekilde ifade ettiğiniz kilit nokta. Çünkü eğer karşı tarafa bu duyguları geçirebilirseniz ve onu belki de daha önce duymadığı fantezilerinize inandırabilirseniz onun bir yerine dokunma hakkı kazanıyorsunuz. Anlat ve Kazan oynarken partnerinize hem fantezilerinizden ve isteklerinizden bahsedip hem de onun en sevdiğiniz yerlerine dokunmak, aranızdaki tutkuyu da iletişimi de aynı anda arttıracaktır. Bu oyunu oynamanın en güzel yanı ise partnerlerin seks hakkındaki bazı şeyleri açıkça ifade edebilmesine imkân tanımasıdır. Çünkü günlük hayatın telaşı içinde görmezden gelinen veya tabulaşmış konular hakkında açıkça konuşma alanı sağlıyor Anlat ve Kazan. Nelerden hoşlanıyorsunuz, neler denemek istiyorsunuz, hangi pozisyonları daha sık tercih etmek istersiniz gibi konuları istediğiniz kadar açıp detaylandırarak anlatabilirsiniz. Bunun karşılığında partnerinizin istediğiniz bir yerine dokunma hakkı kazanmanız ise yakınlığınızı tutkuyla pekiştirecektir. Ancak unutmayın, iyi anlatamayan dokunamaz!

Bil Bakalım Ne?

Bil Bakalım Ne? de eğlenceli seks oyunları arasındaki son önerimiz! Bil Bakalım Ne? oyununda partnerinizin veya sizin gözleriniz bağlanır. Gözleri bağlanmamış olan taraf kendi vücudundaki herhangi bir yere dilediği bir yiyeceği sürmelidir. Tadı güzel olan ve tadına bakarken değişik duygular uyandır an yiyecekler seçildiğinde Bil Bakalım Ne? daha dakeyifli bir hal alacaktır. Bu yiyeceklere örnek olarak; çikolata sosu, limon-tuz, acı sos, krem şanti, reçel, fıstık ezmesi vb. ürünler verilebilir. Süreceğiniz şeye karar verdiniz, sırada nereye süreceğiniz var. Derinin ince olduğu el bileği, dudak, boyun gibi bölgeler hem vereceği zevk hem de partnerinizin tadım işini kolaylaştırması açısından önerilir. Fakat dirsek içleri, temiz olduğu sürece koltuk altı ve diz arkaları neresinin tadına baktığı konusunda partnerinizi şaşırtacaktır. Gözler bağlıyken hangi bölgenin tadına baktığınızı anlamaya çalışmak hem eğlenceli hem de lezzetli bir oyun olabilir. Denemekte fayda var, bizden söylemesi.

Ama eğer oyunu değiştirmek ve biraz da zorluk eklemek isterseniz diye bu seks oyununun bir versiyonu daha var. Bu sefer elinize bir kalem alıp gözleri bağlanmış olan partnerinizin sırtına veya herhangi bir bölgesine bir kelime yazmakla başlıyorsunuz. Silinebilir bir kalem kullanmanız tavsiyemizdir, hani olur da kelimeler dirty'leşirse kimse patronundan saklamaya çalışmasın diye yani. Partneriniz ise yazdığınız şeyin ne olduğunu tahmin etmeye çalışır. Eğer ki doğru tahmin ederse yazının yazıldığı yeri öpmenizi isteyebilir. Ya da kazananın ne yapacağına birlikte karar verebilir, oyunu daha özel ve zevkli hale getirebilirsiniz. Birlikte yapmaktan hoşlandığınız bir seks pozisyonu eklenebilir veya kazanan kaybedenden özel bir istekte bulunur ve yapmasını isteyebilir. Bu noktada iş tamamen hayal gücünüze ve ikili olarak sahip olduğunuz cinsel dünyaya kalmış.