Masajla Sekse Eğlence Katın!

 

Masajla Sekse Eğlence Katın

Ten temasının üst düzeye çıktığı masaj partner tarafından yapıldığında vücutta inanılmaz etkiler yaratabilir. Seksi masaj ritüelleri ile günün yorgunluğu bir kenara bırakılırken bir yandan da partnerinizin ateşli dokunuşları ile haz dolabilirsiniz. Üstelik masaj sonrası seks deneyimini bir kere yaşadıktan sonra ilişki öncesinde uygulanan kısa bir masaj ritüelinin bile ne kadar etkili olduğunu kendiniz de hissedebilirsiniz.

Seks Öncesi Masaj Yapmanın Faydaları

Cinsellik farklı şekillerde hazlar yaşatabilir. Bazen hızlı bir sevişme ritüeli ile unutulmaz bir doyuma ulaşmak mümkündür. Bazen de kişiler uzun uzun okşanmak, gevşemek ve bedenleri haz ile dolana kadar birbirlerine dokunmak isterler. Böyle zamanlarda seks masajı keyfi ve arzuyu artırmak için tercih edilebilir. Ayrıca ten temasını doruklara ulaştıran erotik masaj teknikleri çok daha konforlu ve dolayısıyla zevkli bir birlikteliğin yolunu açabilir.

- Masaj, doğru noktalara doğru basınç uygulandığında ve doğru yöntemler izlendiğinde vücudu ve kasları ciddi şekilde rahatlatır. Seks öncesi yapılan masaj da hem bedenin hem de cinsel organları çevreleyen kasların gevşemesine yardımcı olur.

- Kasıklara yapılan masaj ve vajina masajı kadınların ilişki sırasında duyabileceği acıyı ortadan kaldırabilir. Birçok kadında ilişki sırasında ağrı ve acı gözlenebilir. Çoğu zaman bunun nedeni ön sevişmeyi kısa tutarak hızlı bir şekilde sonuca varma isteğidir. Böyle bir durumda vulva yeteri kadar genişleyemez ve penetrasyon acı verebilir. Bunun önüne geçmek ve pelvik kasların yüksek oranda gevşemesini sağlamak için ilişki öncesinde ön sevişme bir masaj ritüeli ile renklendirilebilir.

- Anal masaj da benzer şekilde rektum çevresinde oluşabilecek ağrıları en aza indirmek için tercih edilebilir. Özellikle kalça bölgesine ve rektum çevresine parmak uçları ile yapılan nazik bir masaj hem arzuyu artırmaya yardımcı olur hem de o bölgedeki kasların gevşemesini sağlar. Böylece penetrasyon çok daha kolay gerçekleşir ve zevk iki taraf için de artar.

- Seks öncesi masaj duygusal anlamda yakınlaşmak için de önemlidir. Partnerin isteklerine kulak vererek onu rahatlatacak adımları atmak ilişkinin dinamiği açısından oldukça önemlidir. Ayrıca masaj minik öpücükler ile hareketlendirilebilir, keyifli ve sakin bir müzik ile hem romantik hem de sakinleştirici bir ortam hazırlanabilir. Böyle bir aura içerisinde partnerin bedenininin arzulu dokunuşlarla okşanması hiçbir diyalog kurulmasa bile çiftler arasındaki iletişimi ve duygusal bağı güçlendirir.

- Masaj sırasında hem daha akıcı bir tempo yakalamak hem de bedenleri ilişkiye hazırlamak için masaj jelleri ve kayganlaştırıcılar kullanılabilir. Üstelik bu ürünlerin farklı aromaları ortamın enerjisi ile bütünleşerek masajın etkisini artırabilir.

Masaj Yaparken Doğru Noktaları Keşfedin

Seks öncesinde masaj yaparken partnerinizin bedenini daha yakından tanıma şansı da elde edebilirsiniz.

Ellerinizi partnerinizin bedeninde gezdirirken, onun bu hareketlere verdiği tepkileri ölçebilirsiniz. Hangi noktaya dokunduğunuzda vücudunun zevkten kasıldığını görüyorsanız o noktaları hafızanıza kazıyın. Çünkü herkesin en erojen noktaları birbirinden farklı olabilir. Örneğin, neredeyse her kadın göğüslerinin okşanmasını sever. Ama bazı kadınlar uç bölgeden daha çok tahrik olurken bazıları tüm göğsün sıkılmasını tercih eder. İşte bu ayrımlara partnerinize masaj yaparken rahat bir şekilde varabilirsiniz. Bedeninin dokunduğunuz noktalara verdiği tepkileri ölçerek her sevişmede ona hazzı en yüksek seviyede yaşatabilirsiniz.

Boyun ve Sırt Masajı ile Tensel Teması Artırın

Boyun bölgesi hem kadın hem de erkekler için erojen bölgelerden biri olarak geçer.

- Ellerinizi belli belirsiz bir şekilde partnerinizin boynunda, kulaklarında ve başında dolaştırabilirsiniz.

- Bu noktada kulak arkalarına ve ense bölgesine hafif basınçlar uygulayarak partnerinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

- Boyun bölgesinden sırta doğru devam edebilirsiniz. Avucunuzun içini ve dirseklerinizi kullanarak sırt masajını tamamlayabilirsiniz. Bu noktada hem dairesel hareketler ile bedeni rahatlatabilir hem de nazikçe basınç uygulayabilirsiniz.

- Sırt bölgesinden sonra yavaşça kalçalara doğru ilerleyebilirsiniz. Bu aşamada bir yandan da kulağına erotik cümleler fısıldayarak ateşi yükseltebilirsiniz.

Göğüs ve Karın Masajı ile Arzuları Ateşleyin

Birçok kadın göğüslerinin okşanmasından fazlasıyla hoşlanır. Bu durum çoğu zaman erkekler için de geçerlidir. Erojen bölgelerden biri olan göğüs çevresine masaj yaparak partnerinizi kışkırtabilirsiniz.

- Kadınlar göğüslerinin sıkılmasını ve kimi zaman sert hareketleri de sevebilir. Burada önemli olan sertliğin partnerle birlikte konuşarak belirlenmesi. Ama masaj sırasında daha nazik davranmakta fayda var. Böylece sakin bir akış yakalayabilirsiniz.

- Bu aşamada ellerinizle dairesel hareketler yaparak göğüslerin etrafını ovabilirsiniz. Yavaşça uç bölgesine doğru ilerleyebilirsiniz.

- Göğüs uçlarına geldiğinizde hem parmaklarınızı hem de dilinizi kullanarak masajı erotik bir dokunuşla bitirebilirsiniz.

- Göğüs bölgesinden sonra karın ve bel masajına geçebilirsiniz. Saat yönünde ya da tersine, tek bir yön belirleyerek, dairesel hareketlerle karın ve bel çevresine masaj yapabilirsiniz. Bunu yaparken bir yandan partnerinizin göğüslerini ve göbeğini öpebilirsiniz.

Bacak Masajı ile Baştan Çıkarın

Seks öncesinde partnerinizin bacak ve kasık bölgesine yapılan masaj ile hazzı ve zevki ciddi oranda artırabilirsiniz.

- Fantezi seks masajı için bacak bölgesinde dilerseniz ayaklardan başlayabilirsiniz. Birçok kişi ayaklarından da tahrik olur. Ayrıca ayak altına yapılan masajın tüm vücudu rahatlatmak gibi bir özelliği vardır. Siz de masaj jelleri ile rahatlatıcı bir ayak masajı yapabilirsiniz.

- Sonrasında yavaş yavaş yukarıya doğru ilerleyebilirsiniz. Bilekleri arzulu bir şekilde sıkarak ve ovarak devam edebilirsiniz. Çoğu kişi için şaşırtıcı bir bilgi olsa da birçok insan ayak bileklerinden tahrik olur. Bu nedenle bu bölgeye yeterli ilgiyi gösterdiğinizden emin olmanızda fayda var.

- Bileklerden baldır ve uyluk bölgesine doğru ilerleyebilirsiniz. Tüm bacağı hem dairesel hareketlerle ovarak hem de sıkarak devam edebilirsiniz. Bu noktada dizlerin arkasını da ihmal etmemelisiniz.

- İç bacak en erojen bölgelerden biridir. Hem anal hem de pelvik kasların gevşemesi için bu bölgeye nazik ama tutkulu dokunuşlarla masaj yapabilirsiniz. Ellerinizi pelvik kasların üzerine koyarak saat yönünde ya da tersinde, ritmik hareketler ile ilerleyebilirsiniz. Bu noktada parmaklarınızla klitorisi ve penisi okşayarak masaja renk katabilirsiniz. Ayrıca partnerinizin iç bacağını, kasıklarını ve karın bölgesini öpücüklere de boğabilirsiniz.

- Kalçaları yuvarlak hareketlerle ovarak rahatlatabilirsiniz. Üstelik bu dokunuşlar tüm vücudu sizin ellerinizle buluşan partnerinizin haz ve arzu ile dolmasını da sağlar.

Masaj Yağı Kullanmaktan Çekinmeyin

Yağlı seks masajı ile uğraşmak birçok kişiye zor gelebilir. Öncesinde yapılan hazırlıklar ve sonrasında yapılacak temizlikler sebebiyle masaj sırasında yağ kullanmaktan çekinebilirsiniz. Oysaki partnerinizle yaşayacağınız bu harika tecrübeye biraz daha renk katmak için birkaç damla yağ kullanmanız yeterli olabilir. Üstelik ıslak görünen, parlak bir cilt hem partnerinizin hem de sizin daha çekici ve kışkırtıcı görünmenizi sağlayabilir.

Vanilya ve çikolata gibi kokusuyla baştan çıkaran ve afrodizyak etkisi ile bilinen yağları kullanabilirsiniz. Bu yağları dilerseniz birbiri ile de karıştırabilirsiniz. Ellerinizin içerisine dökerek biraz ısıttığınız yağlar ile partnerinizin sırtına, kasıklarına, göğüslerine ve haz noktalarına dokunabilirsiniz. Ayrıca bu yağların kokuları da cinsel enerjinin artmasına yardımcı olabilir. Seçtiğiniz yağın masaj için odaya yerleştireceğiniz kokularla uyumlu olması bu noktada etkiyi artırabilir.

Aynı şeyi onun da size yapmasını isteyerek zevki artırabilirsiniz. Ayrıca bir yandan partnerinizin bedenini yağ ile ovarken diğer yandan elleriniz ile penisi ya da vajinayı uyararak masajın zevkini doruklara ulaştırabilirsiniz.

Masaj sırasında vibratör gibi özel olarak tasarlanan araçlar ve seks oyuncakları ile rahatlayan bedeni zevkle de buluşturabilirsiniz. Bu aşamada bu tür ürünlerin üzerine masaj yağı yerine kayganlaştırıcı jeller kullanmayı tercih etmeniz daha uygun olabilir.