Partneriniz Burcuna Göre Seks Tüyoları

Partneriniz Burcuna Göre Seks Tüyoları

Astroloji dünyası ve burçlar hepimizin kişilik özelliklerini yansıtır. Konu cinsellik olduğunda da elbette her burcun karakteristik özellikleri ve beklentilerinden bahsetmek gerekecektir. Burçlar yatakta partnerlerinden ne ister, cinsel hayatlarında nelerden hoşlanır? Bunları keşfederek partnerinizin burcuna göre hareket edebilir ve cinsel hayatınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Daha keyifli bir birliktelik için o halde burçlara göre seks pozisyonu tüyolarına göz atalım...

Koç Burcu ile Eğlenceli Cinsel Deneyimler

Burçlar dünyasının en inatçı ve çocuksu burcu dendiği zaman akla koçlar gelecektir. Bu nedenle bir Koç burcu partneri ile keyifli bir cinsel birliktelik için seks oyuncakları ve seks oyunları mutlaka keşfedilmelidir. Koç burçları hızlı bir orgazm deneyiminden ziyade, yaşayacakları birlikteliklerde uzun oyunları deneyimlemek ister. Pozisyon zarları, kelepçe, göz bağlama bantları gibi ürünler onları mutlu edebilir. Cinsel hayatlarında adrenalin arayan Koç burçları, aynı zamanda partnerlerine karşı baskın olan taraf olmayı da tercih edecektir. Bu nedenle seksi yönlendiren kişi olmasına izin vermelisiniz.

Keyifli ve Rahat Bir Cinsel Hayatın Başrol Oyuncusu Boğa Burcu

Rahatına düşkünlükleri ve evcimen olmaları ile tanınan Boğa burçları, seks hayatında da konforuna çok önem verir. Bu nedenle sıradışı mekanlarda olmak yerine, en rahat koltuğunuz ya da yatağınızda ona keyifli bir cinsel birlikteliği vadetmenizi öneriyoruz. Orgazm olmadan önce en sevdiği yakınlaşma deneyimleri yaşatılmalıdır. Bir boğa burcu ile yaşanacak cinsel birliktelik, eğer konforu sağlanırsa, bütün gece aralıksız devam edebilir. Bu nedenle Boğa burcu partneri olan tüm bireylere  Nirvana Hot'u yanlarında bulundurmalarını öneriyoruz.

Sevişirken Sohbet Etmeyi Seven İkizler

İletişim dünyasının en önde gelen burcu İkizler, cinsel hayatlarında da partneri ile iletişimine çok önem verir. Cinsel birleşme öncesi keyifli bir sohbet onları daha istekli hale getirecektir. Aynı zamanda birliktelikleri esnasında da fısıltılı sohbetler, güzel sözcükler ve isimlerinin söylenmesi onları heyecanlandıracaktır. İkizler burcu insanları aynı zamanda eğlenceyi ve dinamizmi de sever. Seks esnasında müzik dinlemekten, eğlenceli pozisyonlardan ve sıradışı cinsel deneyimlerden de haz duyacaktır. Partneriniz İkizler burcu ise, özel bir birliktelik öncesinde mutlaka onlarla sohbet edin. Konuşmaktan hoşlandıkları konuları açın ve düşüncelerini özgürce ifade etmesine izin verin. Bu sohbetler esnasında küçük yakınlaşmalar ve öpücükler ile onları özel anlara hazırlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu ile Şefkatli Bir Cinsel Birliktelik

Aile olmak, sahiplenilmek, duygusallık ve evlilik… Yengeç burçlarını tanımlayan bu kavramlar, elbette cinsel hayatlarını da etkileyecektir. Bir yengeç insanı, yatakta birlikte olacağı partnerinden her zaman şefkat ve sahiplenilme ister. Bu nedenle yatakta bir yengeç burcunu mutlu etmenin en etkili yanı, uzun ön sevişme süresidir. Orgazm öncesi sık öpücükler ve romantik sözcükler ile de hazzı yükseltebilirsiniz. Yengeç burçları seks hayatlarında da sevgi ve duygusallığı arar. Bu nedenle kısa süreli seks deneyimlerinden ziyade, daha uzun sürecek cinsel birliktelikler onları tatmin eder. Birlikteliği uzatmanın en etkili yolu ise Rotar Prezervatif'i cinsel hayatınıza dahil etmekten geçer.

Her Zaman Sahnede Olmayı Seven Aslan Burcu

Her alanda sahnede olmayı seven, en çok kendini seven Aslan burçları… Yatakta da öncelikli olmayı ve isteklerinin karşılanmasını bekleyecek olanlardır. Bir Aslan burcu ile yaşanacak cinsel birlikteliklerde, onun en sevdiği pozisyonlara yer vermek en doğrusudur. Aslan burçları seks esnasında erotik sözcükler ve okşama hareketleri ile şımartılmayı beklerler. Partneriniz bir Aslan ise, Kayganlaştırıcı ve Masaj Jeli Ginseng ile seksin zevkini katlayabilirsiniz. Aslan burcu partnerinizi orgazm öncesinde masaj ile rahatlatarak, bedeninin ne kadar değerli olduğunu ona hissettirebilirsiniz.

Başak Burcu ile Ona Özel Birliktelikler Yaşayın

Titizlik ve düzenin temsilcisi Başak burçları, bu özelliklerini birlikteliklerinde ve cinsel yaşamlarında da hissetmek ister. Temiz çarşaflarla hazırlanmış ve özenilmiş bir yatak, her detayı düşünülmüş özel bir gece, Başak burçlarının kendilerini özel hissetmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda yatakta baskın olmayı isteyecek bir burçtur. Bu nedenle birlikteliği onların yönetmesine müsaade etmelisiniz. Seks esnasında oyunlardan ve seks oyuncaklarından haz almayabilirler. Daha çok partnerlerinin sözleri ve dokunuşları onlarda etkili olacaktır. Kendilerini güvende ve rahat hissettikleri ortamlarda daha yakın davranabilirler.

Yatakta Sürprizleri Seven Terazi Burcu

Kuşkusuz 12 burç arasında güzelliğe, sanata, estetiğe en düşkün olan burç Terazi'dir. Bir Terazi, yatakta özenilmiş detaylar ve farklı hazırlıklar bekler. Hoş kokular, mum ışıkları, tertemiz bir ortam onları cinselliğe daha istekli hale getirecektir. Terazi burcu partneri olanlar Çilek Kayganlaştırıcı Jel ürününü deneyimleyebilir. Cinsel birleşme esnasında gelecek hoş kokular, bir Teraziyi baştan çıkarmak için yeterlidir. Ayrıca eklemeliyiz ki Terazi burcu insanı, partnerinin parfüm kokusundan da çok etkilenir.

Tutkulu Birliktelik Sembolü Akrep Burcu

Tutkunun, arzuların ve aşkın burcu olan Akrep, belki de cinsellikte en ön planda olan burçtur. Akrep burcu bir partneriniz var ise, her zaman yeni şeyler denemekten ve heyecanlı birlikteliklerden asla sıkılmamalısınız. Yatakta ona her zaman çok güzel ve özel olduğunu hissettirmelisiniz. Siz de ona yeni pozisyonlar denemeyi teklif etmelisiniz, böylelikle heyecanı katlayabilirsiniz. Ayrıca Akrep burçları partnerlerinin baskın olmasından da hoşlanır ve uzun süre yakın temasta olmayı sever. Bir Akrep burcunu yatakta mutlu etmek için ona dokunmaktan asla çekinmeyin. Karşılıklı hazzı en üst seviyeye taşımak adına korunma yöntemlerinizde daha ince yapıya sahip Çifte Haz Prezervatif seçeneğini deneyimleyebilirsiniz.

Özgür ve Sıradışı Cinselliğin Öncüsü Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün, sıradışı özelliklere ve gelişime açık olan Yay burçları için cinsellik de her zaman yeni olanı sunmalıdır. Yatakta farklı deneyimler, eğlenceli oyunlar onları mutlu eder. Yay burçları da genellikle cinsel birlikteliklerinde yönlendiren olmayı sever. Bu nedenle yay burcu bir partneriniz var ise, birlikteliğinizde onun isteklerine sıklıkla öncelik vermenizi bekler. Onun istediği pozisyonlar ve yaklaşımlar ile onu mutlu ederseniz, sizi de aynı derecede tatmin etmek için tüm tutkularını ortaya koyacaktır. Ayrıca farklı mekanlarda cinsel birleşimler yaşamaktan da çok hoşlanırlar. Onu hiç beklemediği bir yere götürerek sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Ona Özel Olduğunu Hissettirin

En işkolik ve ciddi burç olarak tanınan Oğlak burçları, aynı zamanda sadakatleri ile bilinir. Bu nedenle partnerleri tarafından özel ve tek hissedilmeyi ister. Cinsel ilişkilerinde de belirli rutinlerini düzenli olarak yaşamayı bekler. Oğlak burcu partnerlerin yatakta hangi pozisyonlardan hoşlandığı keşfedilmeli ve onun isteklerine sık sık öncelik verilmelidir. Yengeç burçlarında olduğu gibi, şefkat ve duygusal yaklaşımlar hazzı arttırmayı sağlayacaktır. Daha yakın temas ve özel anlar için onunla Sıcak Temas Prezervatif seçeneğini deneyimleyebilirsiniz.

Her Deneyime Hazır Olan Kovalar

Özgür hissetmeyi en çok seven ve dominant burçlardan olan kovalar, yatakta da baskın olmayı tercih eder. Partnerlerinden sıklıkla kendi isteklerini sormasını bekler. Sınırlardan hoşlanmayan Kova burçları, korunma yöntemlerinde de herhangi bir engel hissetmek istemeyecektir. Yakınlaşmayı hiçbir şekilde etkilemeyecek olan Zero kova burçlarının favorisi olacak. Eğer kova burcu bir partner ile cinsel bir deneyim yaşamak istiyorsanız, farklı birçok pozisyona ve deneyime de açık olmalısınız. Kova burçları yatakta hayır kelimesini duymak istemeyecektir.

Cinselliğe Hayal Dünyanızı Katmanızı Bekleyen Balıklar

Gezegeni Neptün olan Balık burçları, hayal dünyaları ve yaratıcılıkları ile bilinirler. Hayal kurmayı en çok seven burç olarak balıklar, aynı zamanda duygusallıkları ile de ün salmşlardır. Bu nedenle cinsel birlikteliklerinde partnerlerinin duygusal yaklaşımlarından etkilenirler. Ön sevişme süresinin olabildiğince uzun tutulduğu birliktelikler Balık burcu partnerinizi mutlu etmeye yetecektir.