Penis Halkası Nedir? Nasıl Kullanılır? Tam Bir Kılavuz…

Penis halkası farklı çeşitlerde, boyutlarda ve hatta farklı materyallerden yapılmış ereksiyon halkasıdır. Bu halka penis dibini veya penis ile birlikte testisleri sararak germe ve daraltma işlevini görür.

Penis halkası farklı çeşitlerde, boyutlarda ve hatta farklı materyallerden yapılmış ereksiyon halkasıdır. Bu halka penis dibini veya penis ile birlikte testisleri sararak germe ve daraltma işlevini görür.

Bu tarz ürünleri genellikle ereksiyon problemi olan insanlar kullansa da ilişki esnasında farklı zevkler yaşamak, penisi daha büyük hale getirmek veya ilişkiyi daha uzun soluklu yaşamak isteyen insanlar da tercih etmektedir. Penis halkasının faydası veya zararları konusunda çok fazla araştırma olmasa da insanların cinsel hayatlarında fazlaca tercih ettiği seks oyuncakları arasındadır.

Aşağıda okuyacaklarınız; penis halkalarının ne için kullanıldığı, nasıl kullanıldığı, seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği, güvenli kullanım kuralları, temizlik ve bakımı ile ilgili bilgiler vermektedir. Bu bilgiler ışığında sizin için en uygun ürünü tercih edebilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Penis halkası ereksiyon sorununu nasıl çözer?

Penis dibine takılan halka, sıkarak basınç uygular. Bu basınçla damarlar kanı peniste toplar ve bulunduğu alanda kanı artırır. Kanın geri gitmesini engellediği için penisin ereksiyon halinde kalmasını sağlar.

Eğer çok güçlü bir ereksiyon sorunu yaşıyorsanız, halkayı taktıktan sonra penis pompası ile erekte olabilir ve ilişkiye bundan sonra başlayabilirsiniz.

Çok fazla tıbbi bir araştırma olmadığı için kullanıcı yorumlarından yola çıkarak alınan sonuçlar çok etkili. Sertlik konusunda sıkıntı yaşayan insanlar, penis halkası kullanarak daha rahat bir performans gösterdiklerini söylüyor. Performansı ve ilişki süresini uzattığı için güçlü bir orgazm yaşadıklarını bildirenler var. Birçok kişi halka ile daha fazla zevk aldığını iddia ediyor ve birçoğu erken boşalmayı engellediğini söylüyor. Dediğimiz gibi bu yazılanlar maalesef bilimsel bir araştırmaya dayanmamakta.

Penis halkası acı verir mi?

Penisinize uygun bir halka ile bu söz konusu değildir. Doğru bir kullanım ile acı çekmeden güzel sonuçlar alabilirsiniz. Şayet kullandığınız halka acı veriyorsa doğru ürünü kullanmıyorsunuz demektir. O zaman farklı materyal veya boyuttaki halkaları tercih etmelisiniz.

Penis halkası nasıl ve ne kadar süre ile kullanılır?

Aslında bu makalenin içinde en çok dikkat edilmesi ve uyulması gereken konu bu. Evet zevk almak, uzun süreli ilişki, büyük bir penis, sert bir ereksiyon ama bunlara sahip olurken sınırlara dikkat etmek çok önemli.

Penis halkasını ilk defa kullanıyorsanız ilk deneyiminiz 5 dakikayı geçmemeli. İlk deneyimde gözlemlemeli ve kendinizi dinlemelisiniz. Eğer bir sorun yaşamıyorsanız diğer kullanımlarınız maksimum 20 dakika olmalı ve her bir kullanım arasında penisinize 60 dakika zaman vermelisiniz. Kan akışını azaltığı için uzun süreli kullanımlarda yaralanmalara veya tahrişe neden olabilir.

Ağrı veya herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, hemen çıkarın ve penisin rahatlamasını bekleyin.

Hangi Penis halkasını seçmeliyim?

Öncelikle çeşitlerinden bahsedelim. Bu çeşitleri okurken zaten hangisinin size uygun olduğuna kendiniz karar vereceksiniz.

En yaygın olarak kullanılanlar silikondan üretilmiş olan esnek ve yumuşak halkalardır. Kullanımı çok kolaydır. Çıkartırken esnek olduğu için sorun yaşamazsınız. Yumuşaklığı ile de rahatsız hissetmezsiniz. Bazı insanlar testisleri ile birlikte penisini tek bir halkaya yerleştirmek istese de bunun için üretilmiş diğer penis halkalarını tercih etmelisiniz. Bu tarz halkalar sadece penisin dip kısmında kullanılır.

Titreşimli penis halkaları hem erkek hem de kadınlar için üretilmiştir. Yani hem sizi hem de siz erekte olurken ve bunu korurken, titreşim bölümü kadınların klitorisini uyararak hızlı ve güçlü orgazm olmalarını sağlar.

Çelik penis halkalarını seçerken esneme olmayacağı için tam ölçüde almanız gerekiyor. Biraz daha sert ilişkiler için tercih edilse de çıkarırken esneme olmadığı için dikkatli olmalısınız.

Ayarlanabilir penis halkaları genellikle deri malzemeden üretilmiştir. Bunlar çıt çıtlı, kemer tokalı veya cırtlı olabilir. Kullanımı kolaydır ve konforludur. İstediğiniz zaman penisinizi rahatlatabilirsiniz.

Testis halkalı olanlan iki parçadan oluşur. Bir halkayı penise diğer halkayı testise takabilirsiniz. Biraz karmaşık gözükse de alıştıktan sonra vereceği hazzı çok seveceksiniz.

Yani anlaşılacağı üzere penis halkaları sadece yaşları ilerlemiş veya erekte olamayan erkekler için değil, partnerinize ve size değişik tatlar verirken birleşmenizi uzun uzadıya artıracak ürünlerdir.

Temizlik ve bir sonraki kullanıma kadar saklama;

Her seks oyuncağında olduğu gibi bu ürünleri de kullandıktan sonra ve kullanmadan önce temizliğine dikkat etmeniz gerekli. Şayet bir oyuncak temizleyiciniz yoksa el sabunu ile yıkayabilirsiniz. Yıkama sonrası kurulamayı unutmayın. Bu tarz ürünler ıslak kaldığında formunu kaybedebilir.

İşte bu kadar, artık bir penis halkasına sahip olmak için gerekli tüm bilgiler sizde. Bundan sonrası hayallerinize ve isteklerinize kalmış. En uygun fiyat ve farklı modelleri incelemek için 100100e.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hala aklınıza takılan bir soru varsa, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızdan destek almaktan çekinmeyin.